ETOS NEWS

Blauw is toch wel mijn lievelingskleur… blauwe zee, blauwe lucht en dan graag minimaal 20 graden 😉 Dus heel fijn dat Etos de verpakking van hun vernieuwde, heerlijk ruikende haarverzorgingsproducten heeft aangepast naar blauw, staat in iedere badkamer goed. En voor die prijsjes kan je nog eens van product (ze hebben voor elk haartype wel een beauty) wisselen, naar wat jouw haar maar nodig heeft.

Mijn favoriete blauwe beauties zijn deze Colour shampoo (€1,99) en conditioner (€1,99) die ervoor zorgen dat je haarkleur niet vervaagt; of je haar nu wel of niet is gekleurd. De shampoo bevat een UV-filter en de voedende formule met arganolie en provitamine B5 (hydrateert) zorgt voor een mooie glans. De conditioner gebruik je na het wassen in de punten van je haar. En heeft je haar iets extra’s nodig? Gebruik dan dit fijne Repair masker (€2,99). De keratine (verstevigt), provitamine B5 en proteïne (veerkracht) herstellen je droge en beschadigde haar.Tip: voordat ik mijn haar was, doe ik een beetje masker in de onderste helft van mijn haar. Een minuut of 5 laten inwerken en met water uitspoelen, vervolgens met shampoo (en zo nodig met conditioner) wassen. Als je haar handdoek droog is even schudden, wat arganolie verdelen en zo laten drogen (eventueel kammen of borstelen als het bijna droog is).

Vergelijkbare berichten

  • |

    RELAX, MAX!

    Wij vrouwen hebben het maar druk. We ‘moeten’ zoveel. Lieve vrouw of vriendin zijn, (sommigen van ons) een goede moeder zijn, het huishouden managen, sporten, sociale contacten onderhouden en ook nog een drukke baan hebben naast dit alles. Wanneer was het voor het laatst dat je echt een moment voor jezelf hebt genomen?

  • INCLUSIVE HEALTH

    Tijdens een heerlijk ontbijt maakten we op het Dr. Murad HQ kennis met het nieuwste vochtherstellende serum: Hydro-Dynamic Quenching Essence. Én met de Dr. Murad Inclusive Health levensstijl die ervoor zorgt dat je er niet alleen beter uitziet maar je ook beter voelt.

  • ETOS GOES HERFST

    De herfst heeft haar intrede gedaan en Etos doet vrolijk mee met de introductie van zes nieuwe, trendy make-up producten die je look helemaal herfst-proof maken. Ik ontving afgelopen week een aantal producten thuis om uit te testen, lezen jullie mee?

  • KERST BEAUTIES

    Don’t say I didn’t warn you 😉 Verzorgende glanzende lippen – die zo lekker ruiken en smaken – , shiny & sparkly eyes en bloemengeuren; deze drie betaalbare, limited Kerst Beauties moet je eigenlijk zo snel mogelijk als cadeau (én voor jezelf) in huis halen. 

2 reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *