CHANEL CRUISE 2015/16

Al gezien? The latest cruise collection van Chanel 2015/16? De kleurrijke show werd gehouden in het Dongdaemun Design Plaza in Seoul. Wij hebben weer heel wat must haves gespot! Kijk front row mee naar enkele high lights van deze fantastische show.

bron: vogue.nl

Vergelijkbare berichten

  • BEST FRIEND

    De ‘friends who dress together, stay together’ foto ging tijdens NYFW week viral op social media en is maar weinig mensen ontgaan. NYFW blijft een bron van inspiratie, niet alleen vanwege de catwalkshows maar ook vanwege de vernieuwende streetstyle looks.

  • BAGGING YOU

    Ben je net als wij helemaal verzot op tassen? Neem dan eens een kijkje in het tassenmuseum Hendrikje aan de Herengracht in Amsterdam. Het museum heeft de grootste collectie vintage tassen ter wereld en het is nog eens dé kans om een kijkje te nemen in een monumentaal grachtenpand.

  • GOOD GENES

    Ken je het Nederlandse Good Genes al? ‘Born in The Bronx, Designed in Amsterdam en Made In Italy’. Good Genes maakt sinds 2013 geweldige jeans, kleding en tassen én is een kwalitatief fashionbrand dat uitgaat van hoogstaand vakmanschap en de beste materialen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *