LEKKER BLOEMIG
Zijn jullie ook weer zo toe aan de lente en warm zonnig weer? Dat gevoel van ‘ik kan niet wachten’ krijg je helemaal met deze bloemige voorjaarstrend! Kijk even mee en maak je wishlist 🙂
Vorige week waren we in Spanje voor een 3-daags sprookjeshuwelijk van mijn nichtje. Wat was ik blij, toen de DJ ‘s nachts begon te draaien, dat ik mijn Amazonas-slippertjes bij me had 😉
Ben je ook benieuwd naar de fashion kleuren voor de komende maanden? Het loopt volgens de grote modehuizen uiteen van spierwit, kahki, pastel, tot pinkish en fel geel, dus eigenlijk zit je altijd goed 🙂 Hieronder heb ik een inspiratie-collage voor je gemaakt, voor welke kleur ga jij?
Blue Billie is een jong Zweeds sieradenmerk met de focus op persoonlijk design. Gekenmerkt door een stoere maar tegelijk vrouwelijke touch geeft het merk net dat beetje extra aan je dagelijkse look. Zijn deze glinsterende, handgemaakte fijne kettinkjes geen mooi kerstcadeau voor jezelf of om cadeau te doen?
Hebben jullie de opvolgster van Eva Mendes voor de SS15 collectie van Vogue Eyewear al gezien? Adriana Lima!
Kort geleden meldden we op Marvelousz.com al dat de half Nederlandse Gigi Hadid dé rijzende ster in modellen-land is. Maar Gigi krijgt concurrentie en wel van haar bloedeigen zusje.
De SCAPA-vrouw heeft alles in balans, zowel in haar leven als in haar garderobe. Ze voelt zich zelfverzekerd in tijdloze outfits die vervaardigd zijn uit mooie en stijlvolle materialen. Ben jij een SCAPA Vrouw? Ik weet in ieder geval dat er in deze mooie SS16 collectie ook zeker een item voor jou bijzit.